Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

XII NIEDZIELA ZWYKŁA
23.06.2024 r.

1. Rozpoczęliśmy wakacje. Wszystkim życzę dobrego wypoczynku i regeneracji sił. Przypominam jednocześnie o tym byśmy nie zapominali o Panu Bogu i o niedzielnej eucharystii.

2. Jutro obchodzimy Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w sobotę św. Apostołów Piotra i Pawła. Jest to również dzień imienin ks. Piotra, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. Tego dnia ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze.

3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, jak co tydzień możemy nabyć Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

4. Zapowiedzi:
 Cezary Warszton - kawaler z par. tut.
Katarzyna Bielska - panna z par. tut.

Sebastian Tokarski - kawaler z par. tut.
Adrianna Magdalena Niewiadomska - panna z par. tut.

5. Intencje mszalne.

6. W ostatnim tygodniu naszą wspólnotę opuścił: śp. Zbigniew Kociołczyk. Prośmy Boga o miłosierdzie i życie wieczne dla naszych zmarłych.
Wieczny odpoczynek...

Kreator stron internetowych - strona bez programowania