Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
17.03.2019 r.

1. Dziś przy wyjściu z Kościoła, możemy złożyć ofiary do puszki na pomoc Kościołowi
w świecie.

2. We wtorek Uroczystość św. Józefa. Msze św. o 8.00. i o 17.00.

3. Przypominamy, że w piątek Droga Krzyżowa o 16.15. Zachęcamy, aby po Drodze Krzyżowej pozostać na Mszy Świętej, która jest centrum naszego życia religijnego -
w niedzielę po Mszy Św. o 12.00. śpiewamy Gorzkie Żale.

4. Jak co roku będą zbierane ofiary na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy. W minionym tygodniu ofiary złożyły członkinie Koła Żywego Różańca św. S. Faustyny - 100zł, oraz Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym - 50 zł. Dziękuję również wszystkim osobom, które na ten cel złożyły ofiary. Bóg zapłać.

5. Zapowiedzi: Łukasz Paweł Graczyk - kaw. z par. Leźnica Mała
Ewelina Strąk - panna z par. tut.

Kamil Matyjasik - kaw. z par. Łowicz Katedra
Aleksandra Marta Grzywacz - panna z par. tut.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej – jak co tydzień możemy nabyć Gościa Niedzielnego oraz Niedzielę.

7. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Mieście nad Pilicą serdecznie zaprasza młodzież na Dzień Otwarty, który odbędzie się 28 marca 2019 roku o godz. 10.30.

8. Intencje Mszalne