Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

II Niedziela Zwykła
17.01.2021 r.

1. W najbliższą wtorek – 19 stycznia – swoje imieniny będzie obchodził Ksiądz Dziekan Mariusz. Niech ten dzień będzie dobrą okazją do modlitwy w intencji naszego Proboszcza. Naszą wdzięczność za dotychczasową posługę dla naszej wspólnoty parafialnej możemy wyrazić poprzez uczestnictwo we Mszy Świętej imieninowej, która zostanie odprawiona właśnie – 19 stycznia we wtorek o godzinie 17.00.

2. We czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych dziadkach i babciach w modlitwie i składamy im najserdeczniejsze życzenia.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas po kolędzie i za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii. Porządek odwiedzin kolędowych w nadchodzącym tygodniu jest następujący:

Poniedziałek 18 stycznia 2021
15: 30 ul. Tomaszowska – blok 43, 45, 47,49,51

Środa 20 stycznia 2021
15: 30 ul. Tomaszowska – blok 23, 29, 95

Uroczysta Msza Święta na zakończenie
Wizyty Duszpasterskiej
(szczególnie dla rodzin, które nie mogły być obecne)
23 stycznia 2021 (sobota) godzina 16:00

4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, jak co tydzień możemy nabyć Gościa Niedzielnego.

5.W odpowiedzi na apel Caritas Polska w niedzielę 24 stycznia zbiórka ofiar do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.

6. Intencje Mszalne

7. W ostatnim tygodniu naszą wspólnotę parafialną opuścił: śp. Lech Kopytowski, którego pogrzeb odbędzie się w środę 20 stycznia o godz. 10.00. Prośmy Boga o miłosierdzie i łaskę nieba dla naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ..

Kreator stron internetowych - strona bez programowania