Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024 r.

1. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Tak jak w poprzednich latach kapłan będzie stał w drzwiach kościoła, a Ci którzy pragną poświęcić swoje pojazdy, będą objeżdżać kościół dookoła.

2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, jak co tydzień możemy nabyć Gościa Niedzielnego.

3. Zapowiedzi:
Kacper Iwanicki – kawaler z par. tut.
Paulina Dereń – panna z par. Wilków

4. Zapraszamy na 29 Łowicką Pielgrzymkę Młodzieżową w dniach 6-14 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę on-line do 31 lipca. W tym roku pierwszy raz pielgrzymujemy w grupie Świętego Michała Archanioła. Nasza grupa posiada własną bazę, zapewniamy prysznice turystyczne z ciepłą wodą, posiłek rano i wieczorem, wspólne pole namiotowe.
Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów 3 sierpnia godz. 19.30. w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.

5. Intencje Mszalne.

6. W minionym tygodniu naszą wspólnotę opuścili śp. Anna Grotek i śp. Feliksa Orzeszek. Prośmy Boga o miłosierdzie i łaskę nieba dla naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ...

Kreator stron internetowych - strona bez programowania