Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

OGŁOSZENIA PARAFIALNE


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 
29.03.2020 r.

1. Dziś w nocy przeszliśmy na czas letni. Od jutra Msze Święte w tygodniu będą odprawiane o godz. 18.00.

2. Przypominamy, że niedzielne Msze Święte o godz. 8.00., 10.00. i 12.00. transmitujemy na naszym profilu na Facebooku. Również Msze Święte w tygodniu o godz. 18.00. i Droga Krzyżowa w piątki o 17.15, Gorzkie Żale po Mszy Świętej o 12.00 - są transmitowane (zmiana czasu Drogi Krzyżowej).
Rekolekcje szkolne i rekolekcje parafialne w formie tradycyjnej zostają odwołane. 
Zachęcamy do skorzystania z rekolekcji internetowych, które wygłosi ks. Rafał Woronowski – konferencje będą umieszczane codzienne od poniedziałku do piątku o godzinie 19.00 na naszym parafialnym Facebooku. Zachęcamy do skorzystania z takiej formy rekolekcji – jedynej możliwej na ten moment. 
Odwołane zostają również spotkania wszystkich grup parafialnych.
Prosimy śledzić nasz profil na Facebooku, tam będziemy umieszczać wszelkie informacje 
i nowe zarządzenia.

2. Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania. Sprawy związane z pogrzebem, proszę najpierw załatwiać telefonicznie. Inne sprawy proszę załatwiać w późniejszym terminie.

3. W minionym tygodniu ofiary na kwiaty i dekorację do Grobu Pańskiego i Ciemnicy złożyli: Mieszkańcy Woli Pobiedzińskiej - 200 zł, Męskie KŻR - 120 zł, Franciszkański Zakon Świeckich - 100 zł .Dziękuję również wszystkim osobom, które indywidualnie złożyły ofiary na ten cel. Bóg zapłać.

4. Wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy pamiętają o nas. Za każde dobre słowo, za każdy dar jaki otrzymaliśmy. My jesteśmy tu z Wami, tak samo narażeni na zarażenie jak każdy, ale na ile można, chcemy Wam służyć w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Dziękujemy za wszystkie ofiary jakie przesyłacie na konto parafii, choć i Wam nie jest łatwo. Dziękujemy za wyrozumiałość. Trzymamy się zarządzenia – na Mszy Świętej - 5 osób oraz na pogrzebie - 5 osób. Przykro patrzeć na pusty kościół, ale pozostańcie w domu, bo tylko tak będziemy po wszystkim mogli znów spotkać się razem. 
Módlmy się za siebie wzajemnie, za całą naszą parafię, szczególnie tak dotkniętą tą chorobą. 
Jesteśmy osobno ale razem (#osobnoalerazem). Dlatego wielka zachęta by codziennie tam gdzie jesteśmy zatrzymać się na chwilę o godzinie 21.00 – by odmówić Apel Jasnogórski 
i Zdrowaś Maryjo – za siebie nawzajem, za nasze rodziny, chorych, cierpiących, za tych którzy niosą pomoc - prośmy wspólnie o to by miłość rozlewała się w sercach naszych

5. Intencje Mszalne

6. W minionym tygodniu naszą wspólnotę opuścili śp. Stefania Gaca i śp. Bogdan Serafin. Prośmy Boga o miłosierdzie dla naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek....

Kreator stron internetowych - strona bez programowania