Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
20.10.2024 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 17.00.
a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace, które będą przeznaczone na remont naszego kościoła. Wielkie podziękowanie dla wszystkich indywidualnych ofiarodawców.

3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, jak co tydzień możemy nabyć Gościa Niedzielnego.

4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o sprzątaniu grobów i wyrzucaniu śmieci do kontenerów. Można również zgłaszać naszych zmarłych do modlitwy wypominkowej. Zapisujemy na kartce ich imiona i nazwiska najlepiej literami drukowanymi, oddzielnie na wypominki roczne i listopadowe. Kartki są wyłożone na stoliku.

5. Intencje mszalne.

6. W minionym tygodniu naszą wspólnotę opuścił śp. Józef Szewczyk. Prośmy Boga o miłosierdzie i łaskę nieba dla naszych zmarłych.
Wieczny odpoczynek ...

Kreator stron internetowych - strona bez programowania