Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
25.07.2021 r.

1. Przed kościołem są do nabycia kalendarze na rok 2022 w cenie 5 zł.

2. Zapraszamy na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia. Zapisy tylko przez stronę internetową i na Facebooku. Spotkanie organizacyjne Grupy Brązowej z nowym przewodnikiem odbędzie się dziś, o godz. 19.30. w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.

3. 9 sierpnia przez naszą parafie będzie przechodzić Warszawska Piesza Pielgrzymka. Właśnie w Nowym Mieście pielgrzymi mają przewidziany obiad. Z tego też powodu proszę, w miarę możliwości, o składanie darów w postaci owoców, warzyw i innych produktów spożywczych w dniach 4 i 5 sierpnia do salek parafialnych za plebanią.

4. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Tak jak w poprzednich latach kapłan będzie stał w drzwiach kościoła, a Ci którzy pragną poświęcić swoje pojazdy, będą objeżdżać kościół dookoła.

5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, jak co tydzień możemy nabyć Gościa Niedzielnego.

6. Zapowiedzi: Mateusz Piechna - kaw. z par. w Opocznie
                        Aleksandra Bratkowska - panna z par. tut.

Łukasz Jóźwicki - kaw. z par. w Pruszkowie
                        Joanna Anna Podkowińska - panna z par. tut

7. Intencje Mszalne.

8. W minionym tygodniu naszą wspólnotę opuścili śp s. Bożena Zofia Cacko, Jan Cupriak i Wiesław Leszczyński. Prośmy Boga o miłosierdzie i łaskę nieba dla naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ...