Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - V NIEDZIELA WIELKANOCNA
19.05.2019 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 18.00., a w niedzielę po Mszy Św.
o godz. 12.00.

2. Dzisiaj na Mszy Świętej o godzinie 10.00 - dzieci z naszej parafii, świętują rocznicę
swojej I Komunii Świętej.

3. Szkoła nosząca imię Karola Wojtyły, jutro będzie obchodzić swoje święto patronalne. Dlatego w poniedziałek na Mszy Świętej o godzinie 9.00 – będziemy modlić się w intencji dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów tej szkoły.

4. W sobotę 25 maja na Mszy Świętej o godz. 18.00. młodzież z naszej Parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Mszy Świętej będzie przewodniczył Ks. Bp. Andrzej Dziuba. Próby odbędą się zgodnie z planem, który otrzymali kandydaci do bierzmowania. Spowiedź - piątek o godzinie 16.00.

5. W przyszłą niedzielę 26 maja po Mszy Świętej o godz. 18.00. zapraszamy wszystkich na "Wieczór Uwielbienia". Jest to dobra okazja do modlitwy, refleksji i uwielbienia Boga, za wszystko co dla nas czyni.

6. Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 7, 8 i 9 czerwca. Zapisy
w zakrystii i kancelarii.

7. Gość Niedzielny, Mały Gość (Arka Noego) i Niedziela.

8. Intencje Mszalne

9. W minionym tygodniu naszą wspólnotę opuścili śp. Janusz Kieliszek i s. Teresa Malewicz. Prośmy Boga o miłosierdzie i łaskę nieba dla naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ...