Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy Św. o godz. 18.00., a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

2. Jesteśmy już po egzaminie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i rozpoczynamy próby liturgiczne, które odbędą się w następujących terminach:
- 16.05. g. 18:45 (po wieczornej Mszy Świętej i nabożeństwie majowym), młodzież wraz z rodzicami
- 20.05. g. 18:45 (po wieczornej Mszy Świętej i nabożeństwie majowym), sama młodzież
- 23.05. g. 18:45 (po wieczornej Mszy Świętej i nabożeństwie majowym), sama młodzież
- 26.05. g. 18:45 (po wieczornej Mszy Świętej i nabożeństwie majowym), młodzież wraz ze świadkami bierzmowania
Natomiast dzień przed bierzmowaniem w piątek 27.05. od godz. 16:00 będzie miała miejsce spowiedź dla kandydatów do bierzmowania.

3. W najbliższą sobotę, 21 maja odbędzie się pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisu u Pani Teresy Dudek.

4. Zapowiedzi: Rafał Marek Piąstka - kawaler z par. w Łodzi
                         Agata Zawadzka - panna z par. tut.

Dominik Rafał Tyczkowski - kawaler z par. Lubania
                         Aleksandra Pruszczyk - panna z par. tut.

5. Jest do nabycia Gość Niedzielny i Mały Gość.

6. Intencje Mszalne.

Kreator stron internetowych - strona bez programowania