Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
18.10.2020 r.

1. W ostatnim czasie widzimy, że coraz więcej osób zmaga się
z koronawirusem. Dlatego prosimy wszystkich o troskę o siebie nawzajem - przestrzeganie ustalonych zasad: w Kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa (również w czasie spowiedzi) oraz zachowywanie odległości.
Bardzo prosimy, aby do Kancelarii Parafialnej przychodzić tylko w ważnych sprawach zachowując wszelkie zalecenia.

2. Zapraszam wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe odprawiane są codziennie po Mszy Świętej o godz. 17.00., a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00.

3. Zbliża się miesiąc Listopad i Uroczystość Wszystkich Świętych.
Można zgłaszać zmarłych do modlitwy wypominkowej na kolejny rok (wypominki jednorazowe (przez cały listopad polecamy tych zmarłych podczas modlitwy różańcowej) oraz roczne). Nie czekajmy z tym na ostatnią chwilę, bo nie wiadomo jakie będą decyzje co do świętowania tego dnia. Karteczki są wyłożone na stoliku za ławkami.
Są również do nabycia znicze Caritas po 3 zł. Kupując taki znicz pomagamy potrzebującym.

4. Zapowiedzi: Adam Paweł Senator - kaw. z par. tut.
Kamila Kwiatkowska - panna z par. tut.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

6. Intencje

7. W minionym tygodniu naszą wspólnotę opuścił śp. Zdzisław Górnik. Prośmy Boga o miłosierdzie dla naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek...

Kreator stron internetowych - strona bez programowania