Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Pośród narodów głoście chwałę Pana

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
24.10.2021 r.

1.Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta 1 listopada będzie sprawowana na naszym cmentarzu o godz. 12.00. Przed nią o 11.30. różaniec z modlitwą wypominkową na naszym cmentarzu.
Prosimy żeby ze sprzątaniem grobów nie czekać na ostatnią chwilę, oraz zatroszczmy się o porządek na cmentarzu. Śmieci wyrzucamy tylko do kontenerów.
Można również zgłaszać naszych zmarłych do modlitwy wypominkowej. Zapisujemy wyraźnie na kartce ich imiona i nazwiska, oddzielnie na wypominki roczne i listopadowe. Siostry Honoratki jak co roku będą również na cmentarzu przyjmowały na wypominki 30, 31.X i 1.XI.

2. Zbliża się dzień imienin Ks. Huberta. Msza Święta imieninowa zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy w Jego intencji.

3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, jak co tydzień możemy nabyć Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

4. Intencje Mszalne.

5. W minionym tygodniu naszą wspólnotę opuściła śp. Maria Kotunia. Prośmy Boga o miłosierdzie i łaskę nieba dla naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ...

Kreator stron internetowych - strona bez programowania